عنوان اصلی :Obstetrics & Gynecology Morning Report: Beyond the Pearls, 1e 1st Edition
by Kate V. Meriwether MD FACOG (Author), Joey England MD (Author), Rajkumar Dasgupta MD FACP FCCP (Series Editor), R. Michelle Koolaee DO (Series Editor)
نویسنده : Meriwether & England
ناشر: Elsevier
موضوع : Obstetrics & Gynaecology
نوبت چاپ : ١
سال انتشار : ٢٠١٨
شابک : 9780323496131
زبان : انگلیسی
نوع جلد : softcover
قطع : وزیری
تعداد صفحات : ٤٨٠

گزارش مختصر و آسان برای خواندن، گزارش زنان و زایمان زنان و زایمان: فراتر از مروارید مرجع مبتنی بر مورد است که شامل مواد کلیدی موجود در مرحله 2 و مرحله 3 USMLE و همچنین اداره OB-GYN می باشد. با تمرکز بر اطلاعات عملی که شما باید بدانید، آن را به شما می آموزد که چگونه یک کنفرانس گزارش صبحانه را در قالب یک کنفرانس گزارش صبحانه ترسیم کنید، مهارت های تصمیم گیری بالینی تان را تیز کنید و به شما در ایجاد یک رویکرد مبتنی بر شواهد به سناریوهای واقع بینانه بیمار کمک کنید.هر مورد با دقت انتخاب شده است و شامل موارد و سؤالاتی است که اغلب در مجلات زنان و زایمان، امتحانات قفسه و عمل بالینی مطرح می شود و هر دو علوم پایه و مروارید بالینی را ادغام می کنند.

راهنمایی و اسرار "فراتر از مروارید" (همه مبتنی بر شواهد با مراجع) پوشش عمیق مواد هسته ای را پوشش می دهند.فرمت "گزارش صبحانه" / "گراند دور" با شکایات اصلی به آزمایشگاه ها، تصاویر مربوطه آغاز می شود و در پایان پرونده شامل "مروارید" می شود. سوالات در سراسر مورد قرار داده شده به تقلید تصمیم گیری عملی در هر دو بیمارستان و در امتحان هیئت مدیره.نوشته شده و ویرایش شده توسط معلمان و پزشکان با تجربه؛ هر مورد توسط هیئت مدیره گواهی حضور / تمرین پزشکان بررسی شده است.